Osem

Çevrimiçi-Online Sigorta Hasar Eğitimi başlıklı ilk eğitimiz Koru Sigorta ile gerçekleştirildi.

 

Koru Sigorta Hasar biriminde çalışan uzmanlara yönelik, Zoom uygulamasında 04.12.2020 Cuma günü yapılan eğitim yoğun katılım nedeniyle 2,5 saat sürdü. Koru Sigorta yöneticileri dahil 25 katılımcının yeraldığı interaktif eğitimin amacı; Güncel Taşıt Yapı Teknolojilerini, Hasar çeşitlerini ve Hasar onarım yöntemlerini anlayabilmeye yönelik oldu. Eğitim süresince ekran görüntüleri paylaşılan eğitim materyelleri ile Günümüz Otomobillerinin Özellikleri, Gövde Malzeme Bilgisi, Hasar Çeşitleri, Hasar Tespiti, Hasar Onarım Yöntemleri, Mini Onarım Yöntemleri, Hafif Hasar Onarımı, Orta ve Ağır Hasar Onarımı yöntemleri üzerine temel bilgiler aktarıldı.

 

Eğitime diğer Katılımcıların yanında Koru Sigorta Genel Müdürü Yrd. Kasım Yılmaz ve Osem Genel Müdürü Bener Yıkılmaz'da  katıldı. Koru Sigorta GM Yrd.Yılmaz; "yakın temasın ve fiziki temasın sağlanamadığı, zor geçirilen bir dönemde uzaktanda olsa eğitim fırsatı yarattığı için OSEM'e teşekkür ediyoruz, bu eğitimleri almak ve bilgimizi canlı tutmak zorundayız" dedi. Eğitim süresinin makul olması nedeniyle,  merkez ofis ve bölgelerdeki uzman arkadaşların çalışırken  rahat katılım sağlayabildiklerini iletti. Ayrıca OSEM'in atölye ortamında yaptığı yerinde uygulamalı eğitimleri de önemsediklerini ve destekledikleri söyledi.

 

OSEM Genel Müdürü Bener Yıkılmaz eğitimin çok faydalı olduğuna inandığını söyledi. En güzelinin, bu eğitimlerin gerçek ortamda pratiğinin yapılması ile olduğunu söyleyen Yıkılmaz, bugünün şartlarında çevrimiçi-online eğitimlerle sektöre destek olabildiklerini iletti. Koru Sigorta'ya ve katılımcılara teşekkür etti.

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması