Osem

IBIS Turkey 2019 International Bodyshop Industry Symposium'a katıldık.

 

Bugün IBIS'de. Oto sigortası kapsamında satın alınan ürün ve hizmet standartlarının nasıl yükseltileceğinden bahsettik. OSEM standartlarını ve doğru onarım yöntemlerinin yetkinliği olan tamir atölyelerinde nasıl uygulanması gerektiğini paylaştık. Yolcu, araç ve yol güvenliğinin önemi ile ilgili olarak OSEM'in bakış açısını aktardık.

 

İstanbul Levent Wyndham Hotel'de 23 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşen sempozyuma OSEM Genel Müdürü Bener Yıkılmaz ve Operasyon Direktörü Ekrem Çankırlı katılırken otomotiv ile sigorta sektörünün önemli yöneticileri ve paydaşları bir araya geldi. Sempozyumda konuşmacı olarak katılan OSEM Operasyon Direktörü Ekrem Çankırlı  Oto Sigortası Kapsamında Satın Alınan Ürün ve Hizmetlerin Standartlarının Yükseltilmesi başlıklı sunumda kısa bir otomobil hikayesinden otomobil gövde ve mekanik tarihçesine, doğru onarım servisi altyapısına, üretici standartlarında doğru onarım, doğru parça, doğru ekipman kullanımına, doğru onarım yöntemleri ve uygulamaları ile onarım merkezi personelinin eğitimi ve onarım sonrası araç, yolcu ve yol güvenliği konularına kadar bir çok konuda bilgi paylaşımında bulunuldu. 

 

Özellikle Oto Sigortası Kapsamında Hizmet Veren Servislerdeki sigortalı araç onarımlarında doğru ekipman, doğru parça, eğitimli teknisyen ile doğru onarım yöntemleri yanında araç, yolcu ve yol güvenliğinin önemi işaret edilirken, bunların sağlanmasında ve ürün, hizmet standardının yükseltilmesinde  OSEM Servis Standardı Uygunluk Değerlendirmesi ve Oto Yedek Parça Belgelendirme Standardı Uygunluk Değerlendirmesi programlarının değerlendirilebileceği bahsedildi ve tavsiye edildi.

 

 

 

  

 

IBIS TURKEY 2019 GALERİ        GÜNDEM          KONUŞMACILAR

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması