Osem

Sigorta hasar modülü eğitimleri hız kesmeden devam ediyor.

OSEM, üretici firma standartları ile hazırlanan sigorta şirketi çalışanlarına yönelik hasar onarım eğitimlerine devam ediyor. Üçüncüsü yapılan eğitimde sigorta şirketleri oto hasar birimlerinde yer alan uzman katılımcılar eğitimlerden çok memnun olduklarını, mevcut tecrübelerine doğru onarım yöntemlerine yönelik çok önemli bilgiler kattıklarını ilettiler. Özellikle eğitimlerin teorik yanında uygulamalı olmasının çok etkili olduğunu, son teknoloji ekipmanları görme ve bu ekipmanlarla çalışma imkanı bulduklarını söylediler.

 

Üçüncüsü düzenlenen eğitimde katılımcılara OSEM tarafından sertifikaları takdim edildi. Eğitime HDI Sigorta'dan Seher Aslan, Talip Yavuz, Mustafa Erkan Gök ve Sertan Karayel, Ziraat Sigorta'dan Fatih Turgut , Liberty Sigorta'dan Ersin Öztürk, TSB'den, Sevim Savaşçı ve Şenol Özütürk katıldı.

 

Eğitimlerin düzenlenmesinden dolayı OSEM'e teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ileten katılımcılar aynı eğitimlerin devamı olan LEVEL 2 ve LEVEL 3 eğitimlerine katılarak süreci tamamlayacaklar.

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması