Osem

Sigorta Hasar Modülü Level 1 Eğitimine katılımlar devam ediyor.

Oto branşında doğru hasar onarım uygulamalarına yönelik üretici firma standartları ile hazırladığımız eğitimler kapsamında sigorta şirketi oto hasar birimi çalışanlarına yönelik verdiğimiz Sigorta Hasar Modülü Level 1 eğitimleri devam ediyor.

 

2017 Mart ayı içinde ikinci eğitim 09-10 Mart tarihlerinde yapıldı ve Ankara Sigorta, SBN Sigorta ve Sompo JAPAN Sigorta OTO HASAR BİRİMİ UZMANLARI’na  düzenlendi. Eğitime Ankara Sigorta'dan Sultan Çorum, İlknur Özyılmaz, Mevlüt Karabuğa, TSB'den Tansu Cansız, Sompo Japan Sigorta'dan İlhan Sivrikaya, SBN Sigorta'dan Orhan Demirdağ katıldılar.

 

Katılımcılar eğitimden çok memnun kaldıklarını, özellikle eğitimlerin teorik yanında uygulamalı olmasının çok etkili olduğunu, son teknoloji ekipmanları görme ve bu ekipmanlarla çalışma imkanı bulduklarını söylediler.

 

Eğitim sonuda katılımcılara OSEM tarafından sertifikaları takdim edildi. Eğitimlerin düzenlenmesinden dolayı OSEM’e teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ileten katılımcılar aynı eğitimlerin devamı olan LEVEL 2 ve LEVEL 3 eğitimlerine katılarak süreci tamamlayacaklar.

 

Katılımcıların görüşlerini OSEM SERTİFİKASYON A.Ş. Youtube kanalında   OSEM KANAL 1 ve   OSEM KANAL 2 linkindeki videodan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM