Osem

Unico Sigorta Oto hasar ekibi Osem Sigorta Hasar Modülü Level 1 eğitimini tamamladı.

 

Oto branşında doğru hasar onarım uygulamalarına yönelik üretici firma standartları ile hazırladığımız eğitimler kapsamında sigorta şirketi oto hasar birimi çalışanlarına yönelik verdiğimiz Sigorta Hasar Modülü Level 1 eğitimleri devam ediyor.

 

2017 Mart ayı içinde ilk eğitim 03-04 Mart tarihlerinde yapıldı ve UNİCO SİGORTA OTO HASAR BİRİMİ UZMANLARI'na özel olarak düzenlendi. 

 

Unico Sigorta'dan eğitime Oto Hasar Müdürü Murat Hotaman, Uzmanlar Gamza Bal, Nermin Özyurt, Tayfun Aşcı, Aytaç Çakar, Bülent Kızılcık, Abdulmecit Bingül ve Yaşar Polat katıldı. Katılımcılar eğitimden çok memnun kaldıklarını, özellikle eğitimlerin teorik yanında uygulamalı olmasının çok etkili olduğunu, son teknoloji ekipmanları görme ve bu ekipmanlarla çalışma imkanı bulduklarını söylediler.

 

Eğitim sonuda katılımcılara OSEM tarafından sertifikaları takdim edildi. Eğitimlerin düzenlenmesinden dolayı OSEM’e teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ileten katılımcılar aynı eğitimlerin devamı olan LEVEL 2 ve LEVEL 3 eğitimlerine katılarak süreci tamamlayacaklar.

 

Katılımcıların görüşlerini OSEM SERTİFİKASYON A.Ş. Youtube kanalında  OSEM KANAL 1 ve OSEM KANAL 2 linkindeki videodan izleyebilirsiniz.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM